Mikołajkowe Zawody Pływackie klas 1-3 SP

Jak 6 grudnia to Mikołajki!

Właśnie dziś z tej okazji odbyły się w naszej szkole Międzyklasowe Mikołajkowe Zawody Pływackie. Na starcie stanęli zawodnicy z klas 1-3 pływackich. Były konkurencje zarówno zabawowe- Mikołajkowe, ale również i te stylowe. Pomimo ciężkiego dnia dla Mikołaja, udało mu się znaleźć chwilkę i nas odwiedzić! Poniżej dostępne wyniki z zawodów, a na naszym Facebooku relacja zdjęciowa!

WYNIKI ZAWODY MIKOŁAJKOWE

SMOCZKI wracają na basen!

Wracamy z Nauka Pływania!!!

Zapewne wielu z Was czekało na tą wiadomość, SMOCZKI wracają na basen! Zajęcia będą odbywać się w środy w godzinach 15:30-16:15 i 16:15-17:00. Pierwsze zajęcia już 11 października.

W edycji jesień/ zima odbędzie się 16 zajęć.  Zajęcia przeznaczone są dla przedszkolaków (5. i 6. latków). Zapewniamy miłą atmosferę, wykwalifikowanych trenerów i świetną zabawę. Zapisy ruszają 27 września! Nie możesz tego przegapić (liczba miejsc ograniczona).

Koszt zajęć to 35zł za 1 zajęcia (przy zapisie do 30.09), po tym terminie koszt 40zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty.

Obóz BOŚNIA i HERCEGOWINA 2023

Kartę Zgłoszeniową z danymi odesłać do 15.07.2023 na adres biuro@uksgalicja.pl

UKS „SMS GALICJA” wspierany przez Gminę Miejską Kraków w roku 2023

Niezwykle miło nam poinformować, że jak corocznie Uczniowski Klub Sportowy „SMS GALICJA” realizuje projekt w ramach zadania własnego Gminy Miejskiej Kraków w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2023 roku – Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji na stronach Gminy Miejskiej Kraków:

Zawody z okazji Dnia Dziecka – wyniki:

W Dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na obiektach ZSOMS odbyły się zawody dla klas 1-3 pływackich. Płynęli nie tylko stylami, ale również w formie zabawowej niespodzianki! Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów, a na naszym fb już dostępna fotorelacja!

Wyniki zawodów

Obóz letni dla uczniów klas 4-6

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu letniego dla klas 4-6 w Augustowie. Obóz odbędzie się w terminie 14-23.08.2023r.

OFERTA OBOZU W AUGUSTOWIE

Obóz letni dla uczniów klas 1-3

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu letniego dla uczniów klas 1-3. Obóz odbędzie się we Władysławowie w terminie 19-27.08.2023 r. Zgłoszeń można dokonywać poprzez oddanie wypełnionego formularza do trenera prowadzącego klasę.

OFERTA

Aktualizacja składki klubowej

Informujemy że z dniem 01.01.2023 nastąpiła zmiana składek członkowskich. Więcej informacji w zakładce: składki członkowskie .