Obozy Zimowe 2020 – Poronin 4-6 / Szklarska Poręba 7 i STARSI

Zapraszamy do zapisów na klubowe obozy wszystkich zawodników trenujących pływanie w klasach 4-6 oraz 7 i STARSI. Poza treningami na pływalni stawiamy głównie na narciarstwo biegowe, ale mamy też garść innych atrakcji! Szczegóły w ofertach poniżej:

OBOZY KLUBOWE – LATO 2019

Plany Wakacyjne coraz bliżej ! Poniżej przedstawiamy informację dotyczącą planowanych LETNICH OBOZÓW KLUBOWYCH w roku 2019:
Prezentujemy 3 oferty obozów LETNICH – KLUBOWYCH, podzielone wg. grup wiekowych – obóz dla młodszych i starszych. W każdej ofercie znajdą Państwo szczegóły dotyczące wyjazdu oraz informację na czerwono, dla kogo dana oferta jest dedykowana. Do końca miesiąca, pod każdą z ofert zamieścimy KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ (do pobrania), którą należy wypełnioną oddać do trenera prowadzącego, oraz pełne OFERTY ze szczegółami wyjazdów. W karcie zgłoszeniowej znajdują się również terminarze wpłat i zasady rezerwacji miejsca. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przekaż nam 1% podatku!

Szanowni Państwo!

Zarząd UKS „SMS Galicja” zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszego klubu.

Kwota uzyskana z tego tytułu zostanie przeznaczona na bezpośrednie potrzeby Zawodników (Państwa Dzieci); tj. na finansowanie lub dofinansowanie opłat, strojów sportowych, transportu czy kosztów związanych z obozami, wyjazdami…