SZWECJA 2017 – grupa Centralna

Dzień 1.

W bardzo mocno obsadzonych zawodach pływackich Swedish Swim Games w Sztokholmie (Vasby) z udziałem reprezentacji Finlandii, reprezentacji juniorów Szwecji, z zawodnikami klubów norweskich i szwedzkich w wieku seniorskim, bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzi uczniowie – zawodnicy.

18 zawodników w KADRZE JUNIORÓW PZP !!!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż na początek sezonu 2017/2018 –  13 ZAWODNIKÓW klubu UKS SMS GALICJA Kraków zostało powołanych do „Kadry Narodowej Juniorów Polskiegop Zwiazku Pływackiego”. Z dumą  Gratulujemy Zawodnikom i Trenerom! Ponadto w Kadrze znaleźli sie również zawodnicy, którzy od 1.09.2017 zasilili drużynę pływaków SMS KRAKÓW, co w sumie daję  18 zawodników trenujących w Naszej Szkole !

Podsumowanie LMP 14 lat – Olsztyn

MAMY TO ! 14-latki zajmują ostatecznie 1 MIEJSCE w klasyfikacji punktowej-KLUBOWEJ, podczas Letnich Mistrzostw Polski 14-lat w Olsztynie ! Przedstawiamy krótkie podsumowanie startów podopiecznych trenera Łukasza Balickiego:

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI 14 i 15 lat – PODSUMOWANIE

5-8.03.2017 w Lublinie odbyły się  Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków, w Ostrowcu Świętokrzyskim 15-latków.

O dokonaniach naszych drużyn przeczytacie w relacji poniżej. Zapraszamy również do oglądania obszernych galerii fotografii z zawodów.