Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie
ogłasza NABÓR  oraz NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do klas sportowych – PŁYWACKICH
na rok szkolny 2018 / 2019

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do klas sportowych   – PŁYWACKICH na rok szkolny 2018 / 2019, do:

• 4 klasy sportowej SP 75 – PŁYWACKIEJ

Termin: 24.04.2018, wtorek o godz. 17:00 (dzieci z rocznika 2008 i 2009 – klasa 3)
Przypominamy o obowiązku posiadania stroju sportowego (obuwie sportowe na jasnej podeszwie, koszulka, spodenki, strój kąpielowy, klapki, czepek) oraz zaświadczenia lekarskiego, od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do uczestniczenia w teście sprawności fizycznej.

• 5,6,7,8 klasy sportowej SP 75 – PŁYWACKIEJ

Termin: ustalany indywidualnie z trenerami prowadzącymi (w zależności od wolnych miejsc i poziomu sportowego kandydata).

Kandydaci do klas sportowych – pływackich przechodzą proces rekrutacji zgodny z wymogami i procedurami Polskiego Związku Pływackiego (szczegóły poniżej).

Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły  – tel. 12 411 29 48
oraz u trenerów prowadzących klasy sportowe.

Zasady główne dla kandydatów do klas sportowych 4-8 SP 75:

1. Kandydat musi posiadać bardzo dobry stan zdrowia, potwierdzony orzeczeniem lekarskim o zdolności do uprawiania danego sportu wydanym przez lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza zgodnie z przepisami w sprawie trybu orzekania o zdolności do uprawiania dennego sportu.
  2. Kandydat musi posiadać pisemną zgodę rodziców na uczęszczanie do szkoły lub oddziału.
  3. Podczas rekrutacji przeprowadzane są podstawowe badania antropometryczne w celu oceny budowy ciała:

– wzrost
– waga
– wskaźnik Broca

1. Kandydat powinien posiadać aktualną licencję sportową Polskiego Związku Pływackiego oraz być zrzeszonym w klubie pływackim będącym członkiem PZP (klasy 5-7 SP).
  2. Kandydat wykonuje próby sprawności fizycznej zamieszczone w odpowiednich załącznikach:

REKRUTACJA do klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 75 w Krakowie
na rok szkolny 2018/2019

• Wszelkie informację odnośnie rekrutacji do klasy PIERWSZEJ SP 75 na stronie internetowej szkoły:

Klasa ogólna

REKRUTACJA do klas pierwszych Liceum Mistrzostwa Sportowego w Krakowie
na rok szkolny 2018/2019

• Wszelkie informację odnośnie rekrutacji do klasy PIERWSZEJ LO MS na stronie internetowej szkoły:

Rekrutacje