Podsumowanie LMP 14 lat – Olsztyn

MAMY TO ! 14-latki zajmują ostatecznie 1 MIEJSCE w klasyfikacji punktowej-KLUBOWEJ, podczas Letnich Mistrzostw Polski 14-lat w Olsztynie ! Przedstawiamy krótkie podsumowanie startów podopiecznych trenera Łukasza Balickiego:

Klasyfikacja klubowa, w której 14-latki zwyciężyli jest bardzo ważną statystyką odzwierciedlającą mocny poziom Całej Naszej Drużyny. Zdobywając punkty za miejsca 1-20 (finały A i B), każdy punktujący zawodnik ma poczucie,że dołożył swoją „cegiełkę” do wspólnego celu !!! Nasi zawodnicy w sumie (łącznie z wyścigami sztafetowymi) wystartowali po południu w 48 FINAŁACH ! 25 razy w finałach A (1-10) i 23 razy w finałach B (11-20) ! Dodatkowo, a może przede wszystkim 🙂 mieliśmy również wkład w klasyfikacje medalową: Indywidualnie BRĄZOWY MEDAL, po jak zwykle pasjonującym wyścigu na 1500 m stylem dowolnym wywalczył FILIP LEWICKI. Drużyna chłopców w sztafecie 4 x 100 m stylem zmiennym (Grzegorz Wanat, Łukasz Sowa, Jan Dybowski, Filip Lewicki) stanęła ostatecznie na 2 miejscu podium z SREBRNYM MEDALEM na szyi. Ponadto bardzo blisko miejsc na podium byli: Jan Dybowski w konkurencji 50,100 stylem klasycznym zajął 5 miejsce – do medalu zabrakło na 50 m 0,11 sek., na 100 m 0,49 sek.; Aleksandra Tasak na 200 m motylkowym zajęła również 5 miejsce – do medalu zabrakło 0,44 sek.; Grzegorz Wanat na 100 m stylem grzbietowym zajął 6 miejsce – do medalu zabrakło 0,64 sek. WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY i ŻYCZYMY ZASŁUŻONEGO WYPOCZYNKU WAKACYJNEGO !!!