Sportowe podsumowanie roku 2014

1006 MEDALI (345 złotych, 334 srebrne, 327 brązowych) – zawody wojewódzkie MOZP / 10 medali (3 złote, 4 srebrne, 3 brązowe), 38 Finałów A i 39 Finałów B – zawody ogólnopolskie PZP. Tak wygląda SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU kalendarzowego 2014.

Oprócz w/w medali zdobytych przez zawodników UKS „SMS Galicja” w roku 2014 do najlepszych osiągnięć minionego roku należy dołączyć 1 miejsce w Polsce podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13-lat oraz 3 nowe Rekordy Polski 13-latków (2 indywidualne i 1 w sztafecie). 5.02.2014 odbyło się uroczyste wręczeenie nagród dla najlepszych zawodników poprzedniego roku. Szczegółowe zestawienia wyników drużynowych i indywidualnych w tabelach poniżej./ SERDECZNIE GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA ROK 2015!

PS. Otwierając tabele poprzez odnośnik do .html lub w dokumencie world .doc połączymy się z linkiem stron, na których prezentowane są analizy szczegółowe każdego startu indywidualnego w poszczególnych zwodach (miejsce, medal, starty, progresja w procentach itp.)