Przekaż nam 1% podatku!

Szanowni Państwo!

Zarząd UKS „SMS Galicja” zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszego klubu.

Gwarantujemy, że 100 % kwoty uzyskanej z tego tytułu zostanie przeznaczona na bezpośrednie potrzeby Zawodników (Państwa Dzieci); tj. na finansowanie lub dofinansowanie opłat startowych na zawodach, strojów sportowych, transportu czy kosztów związanych z obozami, wyjazdami itp.

W  ubiegłym roku przekazana kwota przez Państwa z tytułu 1% podatku wynosiła 4866,80 zł (z 75-odpisów). Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom !!! Całość powyższej kwoty, została przeznaczona na zakup nowych koszulek dla zawodników klubu (wszystkie klasy pływackie 4-6 SP, GIM oraz LO – rozdane w grudniu) oraz dofinansowanie opłat startowych podczas Zimowych Mistrzostw Małopolski. Mamy nadzieję, że ilość tegorocznych odpisów umożliwi zakup kolejnych strojów dla zawodników itp. Z góry serdecznie dziękujemy za każdy gest pomocy i wsparcia! 

Z Państwa pomocą będziemy nadal dążyć do zmniejszania kosztów dla zawodników i podnoszenia jakości działalności klubu !!!

Mamy również nadzieję, że rozpropagują Państwo naszą prośbę wśród swoich rodzin, znajomych, którzy nie mają pomysłu na przekazanie 1% podatku dochodowego.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

sredni