Pływaj z Nami na Koronie III – FINAŁ – 17.10.2015

Po wakacjach nie zwalniamy tempa! Kolejny weekend startowy przyniósł nowe rekordy życiowe i kolejne medale. 17 października zawodnicy 9-13 letni wystąpili w ostatniej rundzie zawodów z cyklu „Pływaj z nami na Koronie” kończącej cykl zmagań w 2015 roku.

Tylko w III rundzie zawodów nasi zawodnicy zdobyli 38 MEDALI ! (15 złotych, 11 srebrnych oraz 12 brązowych). W_DSC0058 klasyfikacji końcowej wśród 13 – latków, 3 miejsce zajęli: Jan Augustyn oraz Wiktoria Król, 5 miejsce Jakub Pająk, a 7 miejsce Marcelina Miłek. W zmaganiach 12-latków 2 miejsce zajęli Filip Lewicki i Karolina Kozdęba, 4 miejsce Jan Dybowski, 5 miejsce Kamil Żukowski oraz Emilia Klimczyk, a 6 miejsce Kacper Gwóźdź. Zmagania 11-latków na 2 miejscu ukończyli Martyna Piotrowicz oraz Bartosz Bryg. W najmłodszej kategorii 9-10 latków na 3 miejscu zakończył Bartłomiej Sowa.