MDMM – runda I – Kraków Kolna

W dniach 19-20.03.2016 w Krakowie odbyła się pierwsza runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12,13 lat. Do klasyfikacji końcowej wliczały się dwa najlepsze wyniki w każdej konkurencji dziewcząt i chłopców, przeliczone na punkty wielobojowe FINA. Nasi zawodnicy łącznie zdobyli 44 medale we wszystkich trzech kategoriach wiekowych, wygrywając punktację klubową w kategorii 13-lat , 12-lat, a wśród 11-latków zajęli 2 miejsce, startując w okrojonym składzie tylko 4 zawodników.

Do wyróżniających się zawodników i zawodniczek należeli:
Karolina Kozdęba która wygrała klasyfikację końcową na najlepszą zawodniczkę, 4 miejsce zdobyła Aleksandra Tasak, 5 miejsce Emilia Klimczyk, 7 miejsce Zuzanna Jodłowska. W kategorii 12-lat: Martyna Piotrowicz 4 miejsce. Wśród chłopców 13-lat: Łukasz Sowa zajął 5 miejsce, Kamil Żukowski 7 miejsce, Grzegorz Wanat 9 miejsce. Wśród 12-latków wygrał Bartosz Bryg 1 miejsce, Kacper Stanek 5 miejsce, Maciej Kłaput 8 miejsce, Kacper Skimina. W Zawodach brali udział również zawodnicy 11- letni. Zawodniczki zajęły następujące miejsca: Aleksandra cicha 5 miejsce, Karolina Guzik 10 miejsce. Trenerzy: 6 c – Łukasz Balicki , 5 c – Marcin Skorupa.