Integracyjny Maraton Pływacki

12.04.2014 w sobotę, na pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbył się Integracyny Maraton Pływacki, na który Nasz Klub został zaproszony przez organizatora imprezy – Stowarzyszenie „Druga Strona Sportu”.

Zawody miały na celu integrację przedstawicieli sportu niepełnosprawnych z na co dzień trenującymi zawodnikami oraz innymi środowiskami. Nasi zawodnicy w składzie Adrianna Sikora – 2ag, Adrianna Niemiec – 2ag, Aleksandra Kaczmarek – 6c, Jakub Tekieli – 2ag i Kamil Telega – 6c pływali non-stom przez 2 godziny, zmieniając się co 50m. Zwyciężyli jak na pływaków przystało pokonując reprezentację policji i ratowników WOPR. Nasi zawodnicy łącznie przez 2 godziny przepłyneli 10 250 m, do rekordu Maratonu zabrakło zaledwie 250m, za rok powalczymy o nowy rekord.

– GALERIA ZDJĘĆ z MARATONU