Grand Prix Małopolski – runda V i VI

W październiku odbyły się aż dwie rundy zawodów z cyklu „Grand Prix Małopolski”. Najpierw 19.10.2013 w Oświęcimiu – runda V – ” Puchar Wszechstronności Stylowej”, a tydzień później w Naszej Szkole w Krakowie kolejna VI runda zawodów.

  • V runda Grand Prix Małopolski była jednocześnie sprawdzianem wszechstronności stylowej, co oznacza, że zawodnicy byli klasyfikowani po 5 startach za sumę punktów wielobojowych łącznie z konkurencji 100 motylkowym, 100 klasycznym, 100 grzbietowym, 100 dowolnym i 400 zmiennym.

Zestawienie najlepszych wyników: 

– szczegółowe wyniki, zestawienia

Grand Prix Małopolski V Puchar Wszechstronności 19  Najlepsi zawodnicy – suma 5 startów:

Radoń Sonia (6 miejsce)

– Rogowska Angelika (9 miejsce)

– Cempel Oskar (6 miejsce)

– Koziara Dominik (9 miejsce)

– Romański Bartłomiej (6 miejsce)

– GALERIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW (fot. Miłosz Podwika)

  • VI runda „Grand Prix Małopolski”, której jako klub byliśmy współgospodarzem, była już zdecydowanie „po naszej myśli”. Zawodnicy w kategorii wiekowej 13 i 14 lat zwyciężyli zdecydowanie klasyfikacje drużynową a wśród 15-latków zdobyli 2 miejsce. O sukcesie tej rundy świadczy ilość zdobytych medali przez naszych zawodników ale także świetna organizacja zawodów, do której przyczyniła się również nieoceniona pomoc rodziców (zwłaszcza MAM), którzy przygotowali pyszny poczęstunek dla zaproszonych gości.

Zestawienie najlepszych wyników – zawodnicy zdobyli łącznie 22 miejsca pierwsze -złoto, 25 miejsc a drugie -srebro, 20 miejsc trzecich – brąz co razem dało 67 medali dla klubu !!!

– szczegółowe wyniki, zestawienia                              – GALERIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW (fot. Monika Dybowska)

001 002