Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat – Najmłodsi na START!

W dniach 25-26.05.2013 na krakowskiej pływalni WISŁY KRAKÓW odbyły się najważniejsze w tym sezonie zawody dla najmłodszych pływaków w wieku 10-11 lat.

To zawody Drużynowe, gdzie wynik zespołu jest najważniejszy – tym bardziej cieszy fakt, iż zawodnicy z 4 c pod wodza trener Ilony Szwed z wielką przewaga zwyciężyli w punktacji drużynowej 11-latków zdobywając 8942 pkt. Wśród 10-latków 9 miejsce dla drużyny zapewniła jedna zawodniczka – Emilia Klimczyk, zdobywając sama pon ad 700 pkt. i 3 medale (złoto i dwa brązowe). Do dorobku medalowego można doliczyć jeszcze dobre występy sztafet dziewcżąt 11-letnich: 1 miejsce – 4 x 50 zmiennym (Mirkowicz, Klimczyk, Marona, Pomorska); 2 miejsce – 4 x 50 zmiennym (Kulisiewicz, Kozera, Miłek, Urban) i 3 miejsce – 4 x 50 dowolnym (Kulisiewicz, Marona, Mirkowicz,Pomorska).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

– WYNIKI SZCZEGÓŁOWE