OFERTA DLA SPONSORA

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA SPONSORA

Szanowni Państwo !

W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego „SMS GALICJA” Kraków zwracamy się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy.

Sponsoring należy do jednej z najszybciej rozwijających się form promocji, pozwala przestawić w sposób pozytywny wizerunek sponsora.

            Jesteśmy Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej działającym przy Szkole Mistrzostwa Sportowego, docieramy do całej rzeszy sportowców, w szczególności do pływaków, propagując zdrowy styl życia. Wyrażamy głęboką nadzieję na współpracę z podmiotem, dla którego tak jak i dla nas pozytywny wydźwięk społeczny, sport, zdrowy styl życia, promowanie wartości fair play, są istotne w życiu codziennym.

            W celu przybliżenia profilu naszej działalności odsyłamy do naszej witryny internetowej:obr 3

http://uksgalicja.pl/ oraz profilu na FB: https://www.facebook.com/uksgalicja

Mamy nadzieję, że rozpatrzycie Państwo naszą propozycję pozytywnie, nawiązując z nami owocną współpracę długoterminową.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, chętnie zorganizujemy spotkanie mające na celu doprowadzenie do podjęcia współpracy.

 Z poważaniem:

Prezes UKS „SMS Galicja” – Michał Majerski

tel. 513167140, mail: biuro@uksglicja.pl, michal.majerski@interia.pl

– Poniżej przedstawiamy nasza ofertę, która dostępna jest również w wersji do pobrania

(Oferta dla SPONSORA – UKS SMS Galicja.pdf):

oferta 1Uczniowski Klub Sportowy „SMS GALICJA”działa jako integralna jednostka Zespołu Szkół Ogólnokształcących MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Krakowie. Nadrzędnym celem naszych działań jest szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu, jednakże klub nie wyklucza rozwoju innych dyscyplin sportowych.

Kadra trenerów i instruktorów pływania to znakomite połączenie mistrzowskiego doświadczenia (także zawodniczego) z młodym, pomysłowym i otwartym na innowacje gronem szkoleniowców.

Co roku nowa grupa zawodników zasila nasze szeregi, dzięki skrupulatnemu procesowi naboru do 4-ej klasy Szkoły Podstawowej o profilu pływackim. Z roku na rok nasi zawodnicy przechodzą kolejne etapy szkolenia pływackiego i zdobywają nowe umiejętności. Odnoszą sukcesy na arenach regionalnych i krajowych. Zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego to wielokrotni Mistrzowie Polski w swoich kategoriach wiekowych oraz zdobywcy laurów na imprezach rangi europejskiej i światowej. Absolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego niejednokrotnie byli reprezentantami Polski na Igrzyskach Olimpijskich.

Zawodnicy klubu, łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych, w ubiegłym sezonie ZDOBYLI: 634 MEDALE – 209 złotych / 204 srebrnych / 221 brązowych. Startowali w 29 zawodach o zasięgu wojewódzkim (MOZP) oraz ogólnopolskim (PZP).

Klub działa w strukturach Polskiego Związku Pływackiego, zrzeszając zawodników w wieku od 10 – 18 lat. W roku 2014 licencję zawodnicze posiada 137 członków klubu.

NASZA OFERTA:

Zawodnicy biorą udział w imprezach sportowych na pływalniach całej Polski. Często odwiedzamy takie miasta jak: Dębica, Oświęcim, Szczecin, Poznań, Olsztyn, Warszawa, Opole, Katowice, Ostrowiec Świętokrzyski i wiele innych…

Oferujemy powierzchnie reklamowe dla firmy na strojach zawodniczych (czepkach, koszulkach, dresach, spodenkach), na banerach reklamowych podczas zawodów na terenie całego kraju, na autokarach-busach, którymi dojeżdżamy na zawody oraz na pływalni ZSOMS Kraków i obiektach sportowych naszej szkoły.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny www.uksgalicja.pl oraz profilu klubu na www.facebook.com/uksgalicja, gdzie również umieszczamy informacje o naszych partnerach.

obr 2Mamy nadzieję i liczymy na owocną współprace z Państwa Firmą

Z wyrazami szacunku

Zarząd UKS „SMS GALICJA”

Kontakt: biuro@uksgalicja.pl

Prezes: Michał Majerski, tel. 513167140

Oferta dla SPONSORA – UKS SMS Galicja.pdf