Zimowe Mistrzostwa Małopolski – Oświęcim

7-8.12.2012 r. w Oświęcimiu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Małopolski. Ze względu na otwartą formułę zawodów i rozegranie imprezy w kategorii wiekowej 11 lat i starsi, wystartowała rekordowa liczba  401 zawodników z 40 klubów.

Zawodnicy naszego klubu zajęli w łącznej klasyfikacji wysokie 2 miejsce! Najlepsze rezultaty uzyskali:

  • PIERWSZE MIEJSCE –  16 ZŁOTYCH  MEDALI:

Barczyk Norbert, Cempel Oskar, Szczepaniak Paweł, Lechowicz Nadia, Rogowska Angelika

  • DRUGIE MIEJSCE – 22 SREBRNE MEDALE:

Barczyk Norbert, Cempel Oskar, Goraj Marcin, Piętka Marcin, Szczepaniak Paweł, Kurowska Wanda, Pałys Helena, Sikora Adrianna, Warjan Karolina, Żukowska Natalia

  • TRZECIE MIEJSCE – 23 BRĄZOWE MEDALE:

Barczyk Norbert, Kolanowski Wiktor, Koziara Dominik, Majerski Jakub, Piętka Marcin, Plutecki Dawid, Zbrożek Radosław, Kurowska Wanda, Lechowicz Nadia, Mrugacz Dominika, Mucha Karolina, Niemiec Adrianna, Pałys Helena, Sikora Adrianna, Warjan Karolina, Wątor Karolina

GALERIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

– ZESTAWIENIE NAJLEPSZYCH WYNIKÓW

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI