ZDALNE TRENINGI

W tym trudnym dla Nas wszystkich czasie utworzyliśmy to miejsce do lepszej komunikacji z zawodnikami. Nasi Trenerzy będą tutaj publikować materiały związane z tzw. „zdalnym treningiem”, z propozycjami ćwiczeń do wykonania przez Zawodników, Rodziców, Sympatyków i Waszych Znajomych. Materiały podzielimy tematycznie oraz znajdą się tutaj również materiały związane z szerokim spektrum wiadomości związanych z Nasza ukochana dyscypliną – pływaniem. Współpracując z ZSOMS Wasi Trenerzy będą  tutaj zamieszczać treści związane z realizacja tzw. „zajęć sportowych, które zobaczycie w LIBRUSIE szkolnym” (ponad WF). Co ważne – każdy z trenerów wskaże Wam link – kierując do konkretnej treści w danym dniu i na danych zajęciach sportowych, natomiast jeśli ktoś zapragnie skorzystać z innego materiału, wszystkie TUTAJ będą na Was Czekać 🙂


  • PO LEWE STRONIE W KOLUMNIE WIDOCZNE SĄ ZAKŁADKI kierujące do materiałów PODZIELONYCH TEMATYCZNIE NA DZIAŁY: Treningi (LO, SP 7-8, SP 4-6, SP 1-3),Technika, Wiadomości, Inne Ciekawostki…

Ze Sportowym Pozdrowieniem – Trenerzy ZSOMS i UKS „SMS GALICJA”

NA POCZĄTEK FILMIK ZAWODNIKÓW GRUPY CENTRALNEGO SZKOLENIA – PŁYWANIE JAKI ZMONTOWALI w pierwszym tygodniu swojej „domowej aktywności” – Zachęcamy do oglądania i polubień zwłaszcza na stronie Streamline Leadership Academy gdzie Nasz Filmik „konkursowo wskoczył”

Chyba mamy nowego lidera konkursu #streamlineteam. Czym jest drużyna❓ Jaka jest rola trenera❓🆘Nowa sytuacja w świecie sportu pokazuje różnice pomiędzy drużyną, a grupą osób trenujących sport. Nowe i wymagające realia trenowania w domu ukazują, kto jest prawdziwym trenerem-liderem. To teraz weryfikujemy jak efektywna jest relacja i komunikacja trenera z zawodnikami oraz jakim jest autorytetem dla swoich podopiecznych. 👊💪💥„Drużyna to nie tylko kilka osób trenujących "obok" siebie, to przede wszystkim wzajemne wsparcie, motywacja, dzielenie się radami, wspólne pokonywanie problemów” – 1 TYDZIEŃ "TRENINGU DOMOWEGO" w wykonaniu pływaków z Grupy Centralnej – SMS KRAKÓW.Brawo ZSOMS Kraków i trener Michał Majerski z trenerem Łukaszem Balickim❗️ Kto jeszcze trenuje? A może jest tam nasza reprezentacja? #psychoedukacja #streamlineacademy #psychologsportu #psychologiasportu #team #zostanwdomu

Opublikowany przez STREAMLINE Leadership Academy Sobota, 21 marca 2020

Autor: PŁYWACY LO, montaż Oksana Horova