Zawody o Puchar Prezesa MOZP – Oświęcim

22.12.2012 r. odbyły się ostatnie w 2012 roku zawody w Małopolsce. Dla części zawodników, którzy wzięli udział w tej imprezie była to szansa na poprawę wyników i zapisanie swojego najlepszego czasu w 2012 roku.

Zawodnikami, którzy najlepiej wykorzystali tę okazje byli:

  • PIERWSZE MIEJSCE – MEDAL ZŁOTY:

Barczyk Norbert, Cempel Oskar, Podwika Kamil, Szczepaniak Paweł, Jangrot Angelika, Kurowska Wanda, Lechowicz Nadia, Rogowska Angelika, Warjan Karolina

  • DRUGIE MIEJSCE – MEDAL SREBRNY:

Barczyk Norbert, Cempel Oskar, Koziara Dominik, Piętka Marcin, Plutecki Dawid, Podwika Kamil, Gintowt Paulina, Golińska Zofia, Jangrot Angelika, Kurowska Wanda, Mucha Karolina, Niemiec Adrianna, Radoń Sonia, Żukowska Natalia

  • TRZECIE MIEJSCE – MEDAL BRĄZOWY:

Barczyk Norbert, Koziara Dominik, Piętka Marcin, Podwika Kamil, Gintowt Paulina, Jangrot Angelika, Lesiak Aleksandra, Mucha Karolina, Sikora Adrianna

 – ZESTAWIENIE NAJLEPSZYCH WYNIKÓW

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI