OBOZY KLUBOWE – LATO 2019

Plany Wakacyjne coraz bliżej ! Poniżej przedstawiamy informację dotyczącą planowanych LETNICH OBOZÓW KLUBOWYCH w roku 2019:
Prezentujemy 3 oferty obozów LETNICH – KLUBOWYCH, podzielone wg. grup wiekowych – obóz dla młodszych i starszych. W każdej ofercie znajdą Państwo szczegóły dotyczące wyjazdu oraz informację na czerwono, dla kogo dana oferta jest dedykowana. Do końca miesiąca, pod każdą z ofert zamieścimy KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ (do pobrania), którą należy wypełnioną oddać do trenera prowadzącego, oraz pełne OFERTY ze szczegółami wyjazdów. W karcie zgłoszeniowej znajdują się również terminarze wpłat i zasady rezerwacji miejsca. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


1. OBÓZ dla klas 1-3 SP (dla najmłodszych) – KOŁOBRZEG 2019 – oferta realizowane we współpracy z firmą: „Swim Test – Kordian Lach”

TERMIN : 16 – 24.08.2019

OFERTA – Kołobrzeg 2019 (plik.pdf)

kontakt w sprawie obozu: Pani Iza Król – ikrol@zsoms.eu


2. OBÓZ dla klas 4-8 SP – Augustów 2019 – oferta klubowa

” Nowiutki ośrodek – U MARIANNY BIS – dla tych co byli… nie trzeba reklamować… wspaniałe, czyste zielone tereny, pyszne jedzenie, komfortowe pokoje, jeziora, kajaki i sportowy program obozu…”

TERMIN: 18 – 24.08.2019

  • kontakt w sprawie obozu: biuro@uksgalicja.pl

3. OBÓZ dla klas LO (w tym obecna 3gim) – w przygotowaniu !

  • Planowany termin 26.08. – 03.09.2019 (do potwierdzenia!)
  • Planujemy obóz dla „Najstarszej Grupy” w jednym z ośrodków COS-u (Centralnego Ośrodka Sportowego), jednak z uwagi na specyfikę tych ośrodków (pierszeństwo Kadr Narodowych) musimy czekać na potwierdzenie terminu oraz ilości dostępnych miejsc. Jeśli nie dostaniemy potwierdzenia do końca miesiąca kwietnia – przedstawimy ALTERNATYWNĄ lokalizację i ofertę tego obozu…
  • Obóz planowany jest dla Zawodników obecnych klas LO oraz 3 gim (3 letnie LO)… w miarę wolnych miejsc będzie możliwość dołączenia zainteresowanych z klasy 8 (przyszłe 4-letnie LO) o czym poinformujemy wkrótce…