Obóz BUŁGARIA 2017 – informacje !!!

Poniżej zestaw niezbędnych informacji dotyczących wyjazdu na obóz letni – Bułgaria 2017.

 • OFERTA OBOZU (da przypomnienia –plik .pdf)
 • WYJAZD: 26.08.2017 – zbiórka 10:30, planowany wyjazd 11:00 – ul. Grochowska 20, Kraków (szkoła)
 • POWRÓT: 05.09.2017 – powrót w godzinach dopołudniowyh
 • LISTA RZECZY POTRZEBNYCH DO ZABRANIA: 
  • DOKUMENTY – PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY (niezbędne) !!!
  • sprzęt do treningu: mała deska-baniak, płetwy, czepki, okularki
  • kremy z filtrami UV, rzeczy plażowe (ręcznik osobny), nakrycie głowy itp …
  • kieszonkowe w własnym zakresie (w Bułgarii waluta to LEV BGN)
  • wszystkie sprzęty multimedialne (telefony, gry, mp3, głosniki itp.) na własna odpowiedzialność !!!
  • jesli ktoś ma problemy lokomocyjne musi zgłościć przed wejściem do autokaru oraz byc zaopatrzony w odpowiednie leki.
 • UWAGA: Prosimy, żeby każdy uczestnik (który nie oddał karty do trenera prowadzacego), w dniu wyjazdu, na miejscu zbiórki posiadał poprawnie wypełnioną KARTY KWALIFIKACYJNEJ UCZESTNIKA OBOZU (plik .pdf) – „karta” MUSI być podpisana przez Rodzica/Prawnego Opiekuna w części nr II, III, IV, V (jeśli wychowawca nie wypełnił) oraz „ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH w zakresie niezbędnym dla ochrony zdrowia dziecka” i „Regulamin Obozu”.
 • Prosimy o zaopatrzenie dziecka w PROWIANT NA DROGĘ (podróż b.długa, ok 24-27 godz.) do autokaru , obóz rozpoczynamy na miejscu od OBIADOKOLACJI.
 • Jeśli ktoś potrzebuje rachunek za uczestnictwo dziecka w obozie, a nie oddał wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIOWEJ z taką informacją do trenera prowadzącego, prosimy o wysłanie danych na które ma zostać wystawiony rachunek na adres: biuro@uksgalicja.pl