LATO 2018 – oferta OBOZÓW KLUBOWYCH

OFERTA AUGUSTÓW klasy 4 i starsi (plik .pdf)Lato za oknem, wakacyjne plany coraz bliżej… Poniżej prezentujemy tym razem, aż 3 oferty obozów LETNICH -KLUBOWYCH, podzielone wg. grup wiekowych – obóz dla młodszych i starszych, ofertę krajową i zagraniczną (zgodnie z możliwościami uczestnictwa). W każdej ofercie znajdą Państwo szczegóły dotyczące wyjazdu oraz informację na czerwono, dla kogo dana oferta jest dedykowana. Pod każdą z ofert zamieszczamy KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ (do pobrania), którą należy wypełnioną oddać do trenera prowadzącego. W karcie zgłoszeniowej znajdują się również terminarze wpłat i zasady rezerwacji miejsca. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! (oferty poniżej):

1. OBÓZ dla klas 1-3 SP (dla najmłodszych) – Augustów 2018


2. OBÓZ dla klas 4-6 SP oraz chętnych STARSZYCH zawodników (4 SP i starsi) – Augustów 2018

UWAGA !!! Dodatkowo informujemy, że dla zawodników powołanych do kadry młodzika województwa małopolskiego MOZP, będzie organizowany obóz przez Małopolski Związek w terminie 23.08 d 1.09.2018 w Bułgarii (z dofinansowaniem dla powołanych). Szczegóły pojawia się na stronie www.mozp.pl w najbliższym czasie. Dotyczy zawodników powołanych do kadry młodzika MOZP 12-13 lat.


3. OBÓZ dla klas 7 SP i starszych (od 14 lat) – Hiszpania 2018

UWAGA !!! – Dla finalistów i medalistów Letnich Mistrzostw Polski 14-18 lat dofinansowanie (pomniejszenie ostatniej raty wpłaty), w zależności od osiągniętego rezultatu na Mistrzostwach !!! (szczegóły u trenerów prowadzących, po określeniu pełnej kwoty otrzymanego dofinansowania). DOTYCZY obozu w Hiszpanii.