Drużynówka 11, 12 i 13-latków 2015 – PODSUMOWANIE

W kategoriach wiekowych 11,12 i 13-lat najważniejszymi zawodami w sezonie jest korespondencyjna, drużynowa rywalizacja, która w wyznaczonych terminach odbywa się we wszystkich województwach. Na koniec tworzony jest ranking punktowy, który publikowany jest w formie zestaweinia ogólnopolskiego. Szczegóły poniżej…

W tej rywalizacji dobro zespołu, końcowa klasyfikacja drużynowa powinna być ważniejsza niż wyniki indywidualne. W każdej konkurencji dla poszczególnych klubów punktuje dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników (dotyczy również sztafet). PONIŻEJ KOŃCOWA PUNKTACJA OGÓLNOPOLSKA:

• „Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat” – 31.05.2015  Sucha Beskidzka

Wśród Dzieci 11-letnich w końcowym zestawieniu Ogólnopolskim zostało sklasyfikowanych 191 klubów, nasz Klasyfikacja Klubowa 11-latkówzespół zajął wysokie 7-miejsce ! ( 9 753 pkt.)   klasa 4c – rocznik 2004 – trener Izabela Król

– SZCZEGÓŁOWA PUNKTACJA 11 LAT (plik.pdf)

SERDECZNE GRATULACJE !!!

10-latki brały również udział w powyższej rywalizacji, jednak była to drużyna złożona głownie z młodszych zawodników klasy 4 c. W obecnym sezonie będziemy jednak już startować pełna drużyna obecnej klasy 3 c.

• „Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat”
    • 28-29.03.2015 Kraków – runda I
    • 20-21.06.2015 Kraków – runda II

W dwurundowej rywalizacji drużyn 12 i 13-letnich:

Klasyfikacja Klubowa 12-latkówZespół 12-latków  zajął bardzo wysokie 3 MIEJSCE !!!

( 21 929 pkt.)

sklasyfikowanych w Polsce 195 klubów

klasa 5 c – rocznik 2003 – trener Agnieszka Czopek-Sadowska

– SZCZEGÓŁOWA PUNKTACJA 12 LAT (plik.pdf)

Zespół 13-latków  zajął wysokie 13 MIEJSCE !!! ( 24 201 pkt.)klasyfikacja klubowa 13-lat

sklasyfikowanych w Polsce 129 klubów

klasa 6 c – rocznik 2002 – trener Piotr Fortuński

– SZCZEGÓŁOWA PUNKTACJA 13 LAT (plik.pdf)

• WE WSZYSTKICH KATEGORIACH 11, 12 i 13-lat zostaliśmy najwyżej sklasyfikowanym pływackim klubem z Miasta Krakowa oraz całego Województwa Małopolskiego !!!

SERDECZNE GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW !!!