5. Czepki / Czapeczki / Czapki

NUMERNAZWACENADOSTĘPNOŚĆ
5 ACzapeczka z daszkiem35 zł10 szt.
OPIS, UWAGI: Czapeczka biała, nadruk kolorowy. Materiał: 100% bawełna, taśma przeciwpotna: 65% poliester / 35% bawełna Rozmiar: One Size

5 BCzepek45zł8 szt.
5 B – nazwiskoCzepek60złzamówienie do 15.09
OPIS, UWAGI: Czepek biały.  Rozmiar: One Size. Na czepku znajduje się logo H20 shop.

W wersji 5B – nazwisko, nadrukowane nazwisko pod logotypem. Zamówienia dokonuje klub na początku roku szkoleniowego.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Bez-tytulu.jpg
5 CCzepek40zamówienie do 15.09
5 C – nazwiskoCzepek55zamówienie do 15.09
OPIS, UWAGI: Czepek niebieski. Głowa smoka – biała.  Na czepku znajduje się logo H20 shop. Rozmiar: One Size.

W wersji 5c – nazwisko, nadrukowane nazwisko pod logotypem. Zamówienia dokonuje klub na początku roku szkoleniowego.

5 DChusta18 zł35 szt.
OPIS, UWAGI: Wielofunkcyjna chusta w formie bezszwowego rękawa wykonana z przewiewnej i elastycznej tkaniny.

NUMERNAZWACENADOSTĘPNOŚĆ
5 E – niebieskaCzapka40 zł10 szt.
5 E – pomarańczowaCzapka40 złzamówienie do 15.09
OPIS, UWAGI:  Czapka zimowa Beanie, 100% Akryl soft-touch, dwuwarstwowy, wywijany brzeg z wyhaftowanym logo, one Size.