5. Czepki / Czapeczki / Czapki

5 ACzapeczka z daszkiem35 złdostępne
OPIS, UWAGI: Czapeczka biała, nadruk kolorowy. Materiał: 100% bawełna, taśma przeciwpotna: 65% poliester / 35% bawełna Rozmiar: One Size

5 BCzepek40złdostępne
5 B – nazwiskoCzepek50złwrzesień 2024
OPIS, UWAGI: Czepek biały.  Rozmiar: One Size. Na czepku znajduje się logo CLAP.

W wersji 5B – nazwisko, nadrukowane nazwisko pod logotypem. Zamówienia dokonuje klub na początku roku szkoleniowego.

5 CCzepek40dostępne
5 C – nazwiskoCzepek55wrzesień 2024
OPIS, UWAGI: Czepek niebieski. Głowa smoka – biała.  Na czepku znajduje się logo H20 shop. Rozmiar: One Size.

W wersji 5c – nazwisko, nadrukowane nazwisko pod logotypem. Zamówienia dokonuje klub na początku roku szkoleniowego.

5 DChusta18 złdostępne
OPIS, UWAGI: Wielofunkcyjna chusta w formie bezszwowego rękawa wykonana z przewiewnej i elastycznej tkaniny.

5 E – niebieskaCzapka40 złdostępne
5 E – pomarańczowaCzapka40 złdostępne
OPIS, UWAGI:  Czapka zimowa Beanie, 100% Akryl soft-touch, dwuwarstwowy, wywijany brzeg z wyhaftowanym logo, one Size.